برگشت وجه و انصراف از خرید:

     با توجه به اینکه محصولات موجود در فروشگاه شارژکار، به صورت پین کد می باشد لذا بعد از دریافت محصول به هیچ عنوان امکان برگشت وجه و انصراف از خرید وجود ندارد.

 

     مدت زمان اعتبار قیمت محصولات:

     قیمت کلیه محصولات به روز بوده و شما در هنگام خرید می توانید قیمت هر محصول را به مبلغ ریالی آن در پیش فاکتور مشاهده نمایید.

 

     برگرداندن وجه در صورت عدم خرید موفق:

     چنانچه شما مشتری گرامی در هنگام خرید محصول به هر دلیل با مشکل مواجه شدید و بعد از کسر مبلغ از حساب بانکی شما پین کد به شما تحویل داده نشد و بعد از گذشت مدت زمان 72 ساعت وجه به حساب بانکی شما برگشت داده نشد می توانید از طریق                 

     بخش پشتیبانی مشکل خود را مطرح نموده تا به آن رسیدگی شود.

     

     ردیابی محصول:

     بعد از پرداخت وجه، برای ردیابی سفارشات خود می توانید شماره سریال موجود را در اختیار بخش پشتیبانی قرار داده و کلیه روند ردیابی را از طریق پشتیبانی سایت پیگیری نمایید.

     البته این در مواقعی می باشد که شما نتوانسته باشید سفارشاتتان را رویت کنید و یا به هر دلیل از طریق ارسال پیامک و یا ارسال ایمیل به دستتان نرسیده باشد، لطفا دقت فرمایید که کد شارژ به تلفن همراه و یا آدرس ایمیلی که شما وارد می کنید ارسال می گردد، لذا   

     در صحیح وارد کردن آن دقت لازم را مبذول دارید، بدیهی است در صورت اشتباه وارد کردن آن ها عواقب ناشی از آن بر عهده شخص خریدار می باشد، برای سوالات بیشتر می توانید با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید.

     پشتیبانی سایت هر لحظه در کنار شما و پاسخگوی سوالات و مشکلات شما و همچنین پذیرای نظرات و پیشنهادات شما می باشد.

 

بازگشت به صفحه اصلی